WebsiteSpark firmy Microsoft dla specjalistów od sieci Web

Firmy posiadające do 10 pracowników i właścicieli mogą skorzystać z udziału w programie WebsiteSpark przez okres trzech lat (rodzina programów Spark obejmuje także BizSpark oraz DreamSpark). Uczestnictwo nie niesie ze sobą żadnych ukrytych kosztów ani zobowiązań, a jedyna opłata to 100USD za uruchomienie programu, którą uiszcza się po wystąpienia z programu.

Korzyści z uczestnictwa w WebsiteSpark:
a) Dostęp do narzędzi programistycznych i projektowych Microsoft, które są przeznaczone do sieci Web (3 licencje na Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition, 2 licencje Microsoft Express Web 3, 1 licencja Microsoft Expression Studio 3)
b) Dostęp do 2 licencji produkcyjnych na Microsoft Windows Web Server 2008 lub R2 oraz 2 licencji produkcyjnych Microsoft SQL Server 2008 Web Edition
c) Dostęp do panelu sterowania witryną sieci web stworzoną przez firmę zewnętrzną DotNetPanel
d) Profesjonalne wsparcie i szkolenia (m.in. prawo do 2 zgłoszeń pomocy technicznej)
e) Dostęp do wsparcia społecznościowego dzięki kontaktowi z innymi partnerami sieciowymi, z partnerami w zakresie hostingu oraz tymi, którzy dysponują uzupełniającymi usługami i technologiami
f) Zapewnienie nieograniczonego dostępu do moderowanych i technicznych grup dyskusyjnych w serwisie MSDN
g) Zapewnienie nieograniczonego wsparcia programowego w zakresie zagadnień nietechnicznych

Program Microsoft WebsiteSpark jest dostępny dla firm z całego świata. Zainteresowani kandydaci, zajmujący się zawodowo siecią web, mogą uzyskać więcej informacji na stronie http://www.microsoft.com/web/websitespark.
Dodatkowo Microsoft udostępnił takie produkty jak: Web Platform Installer 2.0 oraz Windows Web Application Galery 2.0, które wchodzą w skład aplikacji Microsoft Web Platform. Zdecydowanie ułatwia to tworzeniu doskonalszych i efektowniejszych projektów internetowych.

Materiał wideo pochodzi ze strony webhosting.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *